Globedia.com

×
×

Error de autenticación

Ha habido un problema a la hora de conectarse a la red social. Por favor intentalo de nuevo

Si el problema persiste, nos lo puedes decir AQUÍ

×
cross

Suscribete para recibir las noticias más relevantes

×
Recibir alertas

¿Quieres recibir una notificación por email cada vez que Kirikkale Haber escriba una noticia?

Kırıkkale Haber

22/08/2021 07:20 0 Comentarios Lectura: ( palabras)

Gundem71.com, “Kırıkkale'den Türkiye'ye Açılan Pencere” sloganı ile Kırıkkale Are Having Medya Grup bünyesinde 2019 yılının Mart ayında yayın hayatına başlamıştır

Kırıkkale haber sitesi olarak bir yerel haber sitesinden ülke genelinde, Ekonomi, Otomobil, Teknoloji başta olmak üzere birçok kategoride Türkiye'nin kapsamlı portalı olmayı amaç edinmiştir.

Gündem 71, objektif ve şeffaf habercilik politikalarına sıkı sıkıya bağlıdır. Tarafsız yayıncılık ile yalnızca gerçeği, iyi veya kötü haber ayrımı yapmaksızın okurlarına ulaştırır. Konular hakkında hüküm veren değil, doğrudan aktaran taraftır. Haberlere bir aracı olarak yaklaşır ve manipüle etmeden okurlarına iletir. Olayın yorumunu okura bırakan Gündem 71, açık ve yasalara uygun bir şekilde yayıncılık yapar.

Yayın hayatına başladığından günümüze kadar güçlü editörleri ile binlerce içerik not, ilk sene içerisinde aylık ortalama 100 bin tekil ziyaretçiye erişerek Kırıkkale'nin adını Türkiye to duyurmaktadır. Ülkemizdeki bilgi ve habere erişimi kolaylaştırmayı amaç edinmiş olan Gündem 71, siz değerli okurları için in iyisini üretmeye çalışmaktadır.

 


Sobre esta noticia

Autor:
Kirikkale Haber (1 noticias)
Visitas:
6127
Tipo:
Opinión
Licencia:
Copyright autor
¿Problemas con esta noticia?
×
Denunciar esta noticia por

Denunciar

Etiquetas

Comentarios

Aún no hay comentarios en esta noticia.